KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16816244

nr 1681 6244

Stig Norbro

(1935-2024), Sverige

Oljemålning, "Spring Flowers", Royan France. Signerad, daterad 2003. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 98x131 cm

Stig Norbro, svensk bildkonstnär född 1935, död 2024.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 24 februari 2025
kl 19:18:27

21/2 19:42:17 1      1.000 kr
24/2 18:33:11 2      Vinnande bud

Stig Norbro

Läs mer om Stig Norbro